Majaklaaside toonimineMajaklaaside kiletamine aitab tõsta energiatõhusust, tagab päikesekaitse, privaatsuse, lisab turvalisust, loob meeldivama ja mugavama olemise ruumis viibijatele.

Päikesekaitsekilesid on erineva tumedusega ja tooniga. Kile tõrjub UV kiirgust kuni 99%. Mida tumedam on päikesekaitsekile, seda rohkem tõrjub soojusenergiat. Tumedamaid päikesekaitsekilesid saab ka kasutada privaatsuse loomise eesmärgil. Päikesekaitsekilede paigaldamisel peab arvestama sellega, et valgust ruumis sees läheb vähemaks, mida tumedam kile, seda suurem on valguse kadu. Päikesekaitseiled jagunevad kaheks: sisse poole paigaldatavad ja välja poole paigaldatavad. Üha enam paigaldatakse kilesid välja poole kuna nii on efektiivsus suurem. Peale päikesekaitsekilede paigaldust ei ole vaja enam hoonet nii palju jahutada kui varem, sellega seoses vähenevad elektriarved jahutuse pealt ja hoone energiatõhusus suureneb.

Turvakile kaitseb klaasi purunemisel ruumis viibijaid ja mööblit vigastuste eest. Tänu oma paksusele hoiab kile klaasi ühes tükis ja killud ei lenda laiali. Kile tõrjub UV kiirgust kuni 99%. Turvakile on täiesti läbipaistev, mille paigaldusel ei muutu maja välisilme ega ei lähe ruumid pimedamaks.

Mattkilesid paigaldatakse üldjuhul klaasidele, kus on vajalik täielik privaatsus (pesu- ja saunaruumid, garaažid, abiruumid, kontorite klaasvaheseinad jne).
Dekoratiivkilet võib paigaldada näiteks kontori klaasvaheseintele isikupära ja privaatsuse loomise eesmärgil. Dekoratiivkilesid on erinevate mustritega. Mattkilest saab välja lõigata või peale printida erinevaid mustreid või firma logosi.
Majaklaaside kiletamisel kasutatavad materjalid:  
Email again: